Dub Classic 120 brown

1400 Kč/m² bez DPH
1694 Kč/m² s DPH

Dub Classic je dvouvrstvá dřevěná podlaha s povrchovou úpravou kartáčováním (odstranění měkkých částí dřeva), které zvýrazní charakter dřeva a zároveň zásadně zvýší odolnost. Následně je povrch upraven vrstvou 100% přírodního oleje. Přirozeně vzduchem vytvrzované oleje jsou nanášené na parketu v několika vrstvách impregnovaných do povrchu a šetrně schnoucí několik dnů.

Udržení stále krásné olejované podlahy vyžaduje jednoduchou a snadnou péči. Olejovanou podlahu lze za vlhka vytírat podobně jako jiný povrch s použitím podlahového mýdla. Jednou za čas se podlaha oživí použitím voskové emulze smíchané s vodou nanesením plochým mopem.

Na rozdíl od hladké vrstvy lakovaných podlah jsou na olejovaném povrchu daleko méně vidět drobná poškození, které je však možné snadno opravit. Proto se také dřevěné podlahy s olejovaným povrchem hodí i do komerčních, vysoce zatěžovaných prostor.

– dřevěná vícevrstvá parketa určená k celoplošnému lepení k podkladu, vhodná pro teplovodní podlahové topení
– nášlapná vrstva z dubové dýhy (výška nášlapné vrstvy 2,6 mm)
– rusktikální vzhled (suky a trhliny v uzavřené tmelem jsou přípustné)
– spodní vrstva břízový multiplex
– povrch parkety je lehce kartáčovaný
– povrchová úprava olej/vosk
– sražená hrana (mikrofáze) je provedena na 4 stranách
– formát parkety 11,5x120x400-1500 mm (v.š.d.)

yes floor 120 dodáváme také v provedení:

ZDARMA A NEZÁVAZNĚ VÁM PŘIPRAVÍME CENOVOU NABÍDKU. 2) ODPOVÍME DO 24 HODIN OD PODÁNÍ!

PODLAHA NENÍ POUZE PODLAHA

Při nákupu podlahy tvoří podlahová krytina pouze jednu z položek. Je nutné počítat i s příslušenstvím jako je elastické lepidlo či obvodovými lištami. To vše do kalkulace zahrneme. Výsledná cena je nezávazná a může vám dokonale upřesnit představu o finanční stránce vaší cesty za novou podlahou.

Kontaktní údaje
Detaily realizace

Speciální přání