Dřevěná podlaha

Dřevo je přírodní, přirozený produkt od pradávna používaný pro stavebnictví. Nové technologie vícevrstvých konstrukcí pak omezily negativní vlastnosti (citlivost na změny teploty a vlhkosti) dřeva takovým způsobem, že tyto vícevrstvé dřevěné podlahy je dnes  možné naprosto bez problémů pokládat i v kombinaci s vodním podlahovým vytápěním.

d3s_9145    d3s_9113

Kvalita interieru

Kvalita interiéru je zásadně dána kvalitou použitých materiálů. Interiéry z přírodních produktů zpracovaných moderními technoligiemi pak zaručují vysokou kvalitu co do designu, tak i co do praktičnosti použití. Přírodní podlahy yesfloor patří právě k těmto kvalitním produktům, které pozvednou Váš interiér o několik tříd výše nežli syntetické materiály  „na jedno použití“. Vzpomeňte si na pocitový rozdíl panelákového bytu z 70-80 let minulého století opatřené nevzhledným PVC (dnes jsou k dispozici nové odstíny, nicméně technologie výroby zůstává stejná) a porovnejte ho z provorepublikovou vilou s krásnými nadčasovými parketami.

Tyto parkety v čase neztrácejí na kvalitě, oproti PVC které už v době montáže bylo morálně zastaralé. Proto mějte na paměti jednoduchou poučku všech bytových designerů: syntetický materiál vždy morálně zestárne výrazně dříve než-li přírodní nadčasové materiály. Chtete-li kvalitní nadčasový interier, pak vybírejte z kvalitních přírodních a tedy nadčasových materiálů, takových jako jsou produkty řady yesfloor.

 

d3s_9100    d3s_9099