Objednat Vaše nové dveře

Interiérové dveře

Najít kvalitní dveře z odolného materiálu a v designu, který se hodí do celkového interiéru je oříšek. Dveře Kasard jsou nejen velmi pečlivě vyrobené, ale zároveň mají všechny tvary, vzory a technologie, po kterých toužíte. Ty nejvhodnější dveře právě pro vás vybereme společně tak, aby vyhovovaly přesně vašim požadavkům.

IMG_7875IMG_7873IMG_7874

 Česká kvalita

Kasard již od roku 1996 vytváří moderní a funkční dveře, které jsou zárukou tradiční české kvality. Za dobu své existence firma navrhla a vyrobila tisíce dveří, které vždy splňují specifické požadavky zákazníka.

Každý kus je originál

Přání zákazníků se vždy liší – ať už v technickém provedení, designu, či rozměrech. V Kasardu jsou velmi zkušení v práci na zakázku, a proto jsou schopni vyjít vstříc různým návrhům a najít správné řešení i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Tisíc a jeden druh

Existují otočné, bezfalcové, skládací, kyvné, posuvné, celoskleněné nebo jiné, atypické dveře. Každé jsou ideálním řešením pro jinou situaci a každé mají jiné výhody. Nemáte tušení, jak vybrat ty správné? Proto jsme tu my! Velmi rádi s vámi vybereme to nejlepší možné řešení, stačí napsat.

mt kliky yes interier yesvinyl.cz yesfloor.cz dveře kasardyes interier kliky EurolatonIMG_7876

Splynout s okolím, či zazářit

Pokud máte jasno v tom, který typ dveří je pro vás ten nejlepší, můžete vybírat finální design. Dřevo je vhodné pro mnoho typů materiálu i povrchových úprav. Nejznámější variantou jsou dýhované dveře, které lze vybírat až z 25ti základních druhů, nebo lamino v 18ti různých vzorcích. Zajistíme i kvalitní povrchovou úpravu, jakou je například moření, patina, či vysoký lesk povrchu. Abyste vybrali dveře, které perfektně sedí do vašeho interiéru, můžete vybírat z barevného vzorníku RAL.

S námi budete mít kliku

A to doslova. Kování je neméně podstatnou součástí dveřního systému. Vzhledem k vysoké zátěži jak kliky, tak dalšího kování na dveřích, dbáme na vysokou kvalitu těchto systémů. Náš partner  M&T patří ke špičce v odvětví a to jak v technickém, tak v designovém zpracování.

Vy vybíráte, my montujeme

Především moderní technické řešení dveří je náročné na instalaci. Je pro nás proto samozřejmostí postarat se o profesionální montáž. Po domluvě s vámi přijedeme a zprovozníme dveře bez zbytečných starostí.

Katalogy dveří a kování

Dveře Kasard Kliky M&T Kování Eurolaton

Rádi vám poradíme a dveře společně naplánujeme