yes interier s.r.o.

Moderní interiérové studio.

Pomůžeme vám s řešením vašeho interiéru, nalezneme technické řešení a poradíme s výběrem vhodných materiálů. Umíme podlahy, interiérové dveře, schody, kuchyně a vestavěné skříně. Můžete využít služeb našeho architekta a nechat na nás návrh a realizaci celého interiéru nebo řešit jeho části zvlášť. Jsme flexibilní, profesionální, ctíme vaši svobodu v rozhodování a interiéry nás baví.

ATELIÉR V PRAZE

V naší vzorkovně naleznete širokou nabídku materiálů ve velkoformátových vzorcích.

    

PODLAHY

Nejraději pracujeme se dřevem, ale dokážeme nabídnout i jiné materiály, které splňují naše náročné požadavky na odolnost, snadný úklid a vzhled. Náš sortiment zahrnuje kromě dřevěných podlah také podlahy laminátové, vinylové, PVC nebo přírodní linoleum.

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Nabízíme interiérové dveře značky Kasard, které jsme si oblíbili díky jejich kvalitě, dobré ceně a variabilitě provedení. Vyberete si ať už hledáte dveře bezfalcové, celoskleněné, zasouvací do pouzdra, dvoukřídlé, skládací či obyčejné.

SCHODIŠTĚ

Dokážeme vyrobit schody ze stejného mateiálu z jakého je vaše podlaha, ať už se jedná o dřevo nebo vinyl, nebo můžete využít profesionální schodišťový systém TopStep.

mimo jiné zde můžete v reálném prostředí shlédnout podlahy z kolekce yesfloor.