Rozpočet na Vaše nové schody

Dřevěné Schody

Potřebujete do Vašeho domu nové schody a přemýšlíte, které vybrat? Naše společnost se zaměřuje na výrobu kvalitních dřevěných schodů, které ideálně doplní Vaši podlahu. S dřevěnými schody získá Vaše domácnost elegantní vzhled, který ocení každá návštěva.

Nabídneme vám různé tvary dřevěných schodů

Schody vyrábíme tak, aby dokonale ladily s Vaší podlahou a vytvářely dokonalý estetický celek, který Vás bude těšit a budete se cítit příjemně. Samozřejmostí je, že výrobu přizpůsobíme typu vašeho schodiště a proto můžete získat jak klasické přímé schody, tak i různé další tvary. Jako je například točité, lomené či obloukové schodiště.

Co se týče typu dřeviny, kterou při výrobě používáme, tak nejčastěji se jedná o dub. Ten je vysoce odolným a dobře vypadajícím materiálem, který se vyznačuje dlouhodobou životností i při intenzivním a náročném užívání. Nicméně je možné schody vyrobit z jakékoliv dřeviny, z které máte podlahu.

Dřevěné schodiště Vás bude dokonale prezentovat

Právě schody ze dřeva jsou mezi lidmi populární především díky jejich kvalitě a velice pěknému vzhledu. Přeci jen dřevo vypadá samo o sobě hezky a do Vaší domácnosti vnese kus čisté přírody. Dokonalost se poté tomuto produktu dodá povrchovou úpravou, která jej bude chránit před vnějšími vlivy, které by mohly způsobit jeho poškození.

Schody ze dřeva Vám tedy budou odvádět dlouhodobě spolehlivou službu a proto se vyplatí do nich investovat. Ač Vás to bude stát zpočátku o něco více než levnější typy schodišť, tak časem poznáte, že se jednalo o opravdu výhodnou dlouhodobou investici.

Důležité je stabilní prostředí

Proto, aby dřevěné schody vydržely krásné co nejdelší dobu je samozřejmě důležité uzpůsobit podmínky a to zejména ty, které se týkají teploty a vlhkosti. Tyto dvě věci je důležité držet pokud možno ve stabilní míře a snažit se zabránit tomu, aby nastávaly časté a vysoké výkyvy. To má totiž na stav dřevěné schodiště negativní vliv.

Samozřejmé je, že o schody musíte také pravidelně pečovat a udržovat je. Pro úklid je vhodný Bona mop, případně navlhčený hadr (tak aby nevznikaly mokré fleky), který nezpůsobí škody v podobě poškrábání. Samotná údržba je poté velmi jednoduchá a to díky ošetření, které je na schodech provedeno.

Schody Vám vyrobíme na míru

Jestliže tedy zvažujete pořízení dřevěného schodiště, tak naše společnost Vám je k dispozici. Schody vyrobíme přesně podle Vašich požadavků a následně jsme schopni zajistit také montáž. Samozřejmostí je, že schody budou přesně takové jako je Vaše podlaha, kterou tak elegantním způsobem budou doplňovat.

Dřevo je díky svým skvělým vlastnostem v poslední době jedním z nejpopulárnějších materiálů pro výrobu schodišť. Dodá totiž vaší domácnosti nádech přírody a elegance. Díky dřevěnému materiálu, jenž je na pohled velice příjemný, dostane Vaše domácnost nádech klidu a pohody.

Právě jsme dokončili
KP Praha – kompletní obložení schodiště – obložení sendvičovou konstrukcí dub, povrch olej:

Právě jsme dokončili 
RD Turnov – kompletní obložení schodiště – obložení sendvičovou konstrukcí dub, povrch olej:

Právě jsme dokončili 
RD Jílové u Prahy – kompletní obložení schodiště – obložení sendvičovou konstrukcí dub, povrch olej:

Právě jsme dokončili 
RD Stříbrná Lhota – kompletní obložení schodiště – obložení sendvičovou konstrukcí dub white, povrch olej:

Právě jsme dokončili 
RD Praha – kompletní obložení schodiště – obložení sendvičovou konstrukcí dub ton, povrch olej:

Právě jsme dokončili 
RD Hradec Králové – kompletní obložení schodiště – obložení sendvičovou konstrukcí dub ton, povrch olej:

Právě jsme dokončili 
RD Praha – kompletní obložení schodiště – obložení sendvičovou konstrukcí ořech, povrch olej:

Právě jsme dokončili 

RD Neratovice – kompletní obložení schodiště včetně krytování vyzdívky – obložení sendvičovou konstrukcí dub, povrch lak:

Právě jsme dokončili 

RD Náchod – kompletní obložení schodiště včetně krytování pohledových čel – obložení yesfloor light natur dub, povrch olej:

… další realizace zde

Rádi vám poradíme a schody společně naplánujeme